Training
2 dagen
Dag
Training
2 dagen
Dag
Functionerings- en beoordelingsgesprekken zijn belangrijke instrumenten voor iedere manager en leidinggevende. Zowel de leidinggevende als de medewerker ervaart deze gesprekken vaak als een lastige activiteit die spanning oproept, maar ze bieden jou als leidinggevende de mogelijkheid problemen bespreekbaar te maken en op te lossen. Met deze training leer je omgaan met die spanningen en kun je deze gesprekken op een positieve en resultaatgerichte manier voeren. Deze training is een investering in jouw toekomst en die van je medewerkers.
Met deze persoonsgerichte training leer je om op een goede manier functionerings- en beoordelingsgesprekken te voeren. De trainer richt zich op jouw leerdoelen, die jij voor het begin van de training hebt aangegeven. Je sluit de training af met een persoonlijk actieplan, zodat je wat je hebt geleerd ook daadwerkelijk in praktijk gaat brengen. Dankzij deze unieke en persoonlijke aanpak ben je verzekerd van veranderingen die blijven. Je leert écht anders je gesprekken in te gaan.
Om de impact van de training te vergroten, werken we met een zeer ervaren trainer én trainingsacteur. Zij helpen je om je vaardigheden te verbeteren. Dit doen ze aan de hand van de High Impact Performance-aanpak. Dat is een veilige én confronterende trainingsmethode die ervoor zorgt dat je meer inzicht krijgt in het effect van je handelen en gedrag. En dat doen we zo praktijkgericht, dat jij je leerdoelen behaalt en op een positieve manier functionerings- en beoordelingsgesprekken voert.
8,5
Je volgt de bijeenkomsten uit dit programma klassikaal op een locatie naar keuze. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Je bent leidinggevende of P&O’er en je voert functionerings- en beoordelingsgesprekken.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Locatie- en arrangementskosten
Boertien Vergouwen Overduin regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 excl. btw) per dag of € 10,- (excl. btw) per avond.
Reprorechten en hand-outs
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Btw
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Training
2 dagen
Dag
Training
2 dagen
Dag