Kom je in je werk soms agressieve mensen tegen? Vind je het lastig om daar goed mee om te gaan? In deze training ontwikkel je kennis en vaardigheden die je helpen om hier goed mee om te gaan, zodat je zelf geen last hebt van wat je meemaakt. Je krijgt inzicht in je eigen gedrag en leert effectief te reageren op agressief gedrag. Hiermee voorkom je dat de situatie uit de hand loopt. Ook wordt er gewerkt met een trainingsacteur. Je kunt hiermee specifieke situaties naspelen om te oefenen en te ontdekken wat bij jou en je medewerkers past.
Je werkt veel samen of spreekt dagelijks klanten persoonlijk of telefonisch. Je gaat regelmatig op bezoek bij mensen en bedrijven, hierbij heb je ook te maken met klachten, emoties en agressie. Je wilt daar goed mee omgaan, de situatie de-escaleren en onder controle houden.
Voordat je aan de training begint, geef je in de online intake aan wat je werksituatie is, wat je leerdoelen zijn en wat jij lastige situaties vindt. Deze intake gebruikt de trainer als basis voor de training. Tijdens de bijeenkomsten kijk je naar het gedrag van de ander, maar ook naar je eigen gedrag. Je krijgt inzicht in je grenzen en hoe je die aangeeft. Je leert ook om agressief gedrag te herkennen en effectief te reageren, zodat dreigende conflicten worden voorkomen. Tijdens de bijeenkomsten worden theorie en praktijk afgewisseld, waarbij de nadruk ligt op oefenen. Dit doe je onder andere met rollenspelen.
Deze training wordt gegeven op basis van de High Impact Performance-aanpak. Je gaat onder leiding van de ervaren trainer, samen met de trainingsacteur aan de slag met je leerdoelen. De acteur zorgt voor een realistische oefensituatie en past beproefde theatertechnieken toe, waardoor je wordt uitgedaagd om effectiever gedragsrepertoire te ontdekken en in te zetten. Dit is een zeer effectieve trainingsmethode die je helpt om goed om te gaan met agressie.
8,9
Twijfel je nog of dit programma iets voor jou is? We denken graag met je mee. Neem contact op met onze opleidingsadviseurs via 035 – 6 956 200.
Je volgt de bijeenkomsten uit dit programma klassikaal op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Selecteer eerst de gewenste opleidingsvariant om je in te schrijven.
Ontdek diverse subsidies die je kunnen helpen bij het verlagen van je studiekosten, of je nu zelf betaalt of je werkgever. Hieronder vind je een handig overzicht van de beschikbare regelingen.
Regelingen voor de student:Opleiding op locatie
Bij Boertien Vergouwen Overduin regelen wij een arrangement voor jou bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. Het dagarrangement is inclusief een uitgebreide lunch. De arrangementskosten bedragen € 25,- per dag of € 5,50 per avond. Als er locatiekosten vermeld worden in het kostenoverzicht, worden deze kosten aan je doorberekend. De locatiekosten bedragen € 29,50 per dag of € 10,- per avond.
Let op: alle bovenstaande bedragen zijn exclusief btw.
Virtual Classroom of E-learning
Wanneer je ervoor kiest om een van onze opleidingen online via een e-learning of virtual classroom te volgen, worden er geen locatie- en arrangementkosten in rekening gebracht.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Bekijk het menu met extra mogelijkheden en bijbehorende kosten. Dit menu vind je ook in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Alle trainingen van Boertien Vergouwen Overduin zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.