Training
1 dag
Dag
Wil jij in 1 dag ontdekken wat storytelling is? In 1 dag leren hoe je jouw boodschap verwerkt in een pakkend verhaal? Volg dan deze korte training. Je leert over de basis van storytelling en gaat aan de slag met het ombuigen van jouw boodschap naar een pakkend verhaal. Zo komt je boodschap beter over en blijft deze hangen bij jouw publiek.
Tijdens de training leer je in het kort de principes van storytelling. Op basis van een intake richt de trainer zich op jouw persoonlijke leerdoelen. Met behulp van diverse oefeningen werk je jouw boodschap uit tot een pakkend verhaal. Je krijgt inzicht in wat je wilt vertellen en hoe je dat het beste kunt doen. Door persoonlijke feedback en reflectie merk je wat goed werkt en wat niet. Na deze training kun jij deze nieuwe aanpak toepassen om je boodschap met meer impact over te brengen.
8,8
Je volgt de bijeenkomsten uit dit programma klassikaal op een locatie naar keuze. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Je wilt meer weten over storytelling en hoe je dit effectief inzet, bijvoorbeeld tijdens een (sales)gesprek of een presentatie.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Locatie- en arrangementskosten
Boertien Vergouwen Overduin regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 excl. btw) per dag of € 10,- (excl. btw) per avond.
Reprorechten en hand-outs
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Btw
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Training
1 dag
Dag