Training
2 dagen
Dag
Scrum is wereldwijd de meest gebruikte softwareontwikkelmethode binnen de familie van agile softwareontwikkelingsmethoden. Gedurende de training Scrum Product Owner van onze businesspartner Computrain wordt het scrumframework toegelicht vanuit het perspectief van productbeheer. Onder begeleiding van een ervaren trainer wordt het belang en de rol van de product owner voor een scrumteam toegelicht vanuit het brede takenpakket van agile productbeheer.
Deze training is geschikt voor iedereen die binnen een organisatie de rol van product owner op zich wil nemen.
Het programma van deze klassikale training bestaat uit praktische opdrachten in teams, discussies en hands-on oefeningen. De ervaren scrumtrainer begeleidt je in het leggen van de koppeling naar je eigen praktijk.
Voor het volgen van de training is het gewenst dat je beschikt over kennis van en/of ervaring op het gebied van (iteratieve) systeemontwikkeling, projectmanagement en het opstellen van softwarerequirements. Het is aanbevolen dat je de Scrum Guide (www.scrum.org/scrumguides) hebt gelezen en/of een of meerdere artikelen of boeken over scrum.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Na afloop van de training ontvang je het deelnamecertificaat ‘Scrum Product Owner’ van Computrain. De training bereidt je voor op het assessment Professional Scrum Product Owner Level I. Dit examen is niet inbegrepen bij deze training en kun je zelf boeken bij Scrum.org.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Boertien Vergouwen Overduin regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 excl. btw) per dag of € 10,- (excl. btw) per avond.
Elke 2 maanden start een nieuwe aanvraagperiode voor het STAP-budget. Bij de start van een nieuwe aanvraagperiode kun je om 10:00 uur bij het UWV je budget aanvragen. Dit kan per persoon één keer per jaar. Met het STAP-budget ontvang je maximaal € 1.000,- subsidie op je training of opleiding. Het budget van het kabinet wordt dit jaar verdeeld over 5 aanvraagtermijnen. Op onze speciale informatiepagina lees je alles over het STAP-budget.
Alle trainingen van Boertien Vergouwen Overduin zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.