Training
2 dagen
Dag
Wil je anderen met je verhaal enthousiast krijgen voor jouw ideeën, maar merk je in de praktijk dat mensen eerder afhaken dan aanhaken? Heb je moeite om mensen mee te krijgen voor je project, terwijl je er zoveel energie in stopt? Dan kan het zijn dat jouw krachtige optreden de verbinding tussen jou en de ander in de weg zit. In deze training leer je je benadering af te stemmen op de (behoeften en mogelijkheden van de) ander. Je zult zien: vanuit verbinding werkt jouw enthousiasme aanstekelijk.
Voor iedereen die minder dominant aanwezig wil zijn, om daarmee juist meer resultaat te behalen. Je bent bijvoorbeeld erg enthousiast of gedreven en merkt dat dat je gesprekspartner afschrikt.
De training is zeer praktijkgericht met veel oefeningen, zodat je daadwerkelijk verandert in je gedrag. Om de training extra effectief te maken geef je van te voren aan wat jij lastig vindt en wat je graag wilt leren. De trainer geeft hier specifiek aandacht aan tijdens de training. Tijdens de bijeenkomsten krijg je inzicht in je communicatieve stijl en vaardigheden. Je weet hoe je overkomt op anderen en wat daar het effect van is. Je leert om op een prettige manier met je boodschap voor de dag te komen en rekening te houden met je gesprekspartner. Je zult in de praktijk zien dat je dit veel oplevert.
9,1
Twijfel je nog of dit programma iets voor jou is? We denken graag met je mee. Neem contact op met onze opleidingsadviseurs via 035 – 6 956 200.
Je volgt de bijeenkomsten uit dit programma klassikaal op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Eventuele aanvullende kosten
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je hier en in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
STAP-budget
Elke 2 maanden start een nieuwe aanvraagperiode voor het STAP-budget. Bij de start van een nieuwe aanvraagperiode kun je om 10:00 uur bij het UWV je budget aanvragen. Dit kan per persoon één keer per jaar. Met het STAP-budget ontvang je maximaal € 1.000,- subsidie op je training of opleiding. Het budget van het kabinet wordt dit jaar verdeeld over 5 aanvraagtermijnen. Op onze speciale informatiepagina lees je alles over het STAP-budget.
BTW
Alle trainingen van Boertien Vergouwen Overduin zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.