Schrijf je geregeld Engelse teksten voor je werk, zoals brieven, rapporten, e-mails of verslagen? Wil je dit soort teksten sneller schrijven, met meer vertrouwen dat formulering en spelling klopt? In deze zeer praktijkgerichte training van Boertien Vergouwen Overduin leer je snel en professioneel zakelijk te schrijven in het Engels. Je richt je onder meer op grammatica, structuur van teksten en professioneel vocabulaire. Je oefent dit in de training met een zakelijke brief, e-mail of memo. Na deze training schrijf je zonder problemen Engelse teksten.
Deze training is ontwikkeld voor iedereen die in het kader van zijn werk geregeld Engelse teksten moet schrijven. De training wordt gegeven op niveau B1 van het Europees Referentiekader.
In de training ga je aan de slag met praktische oefeningen en schrijfopdrachten. De opdrachten worden direct gerelateerd aan jouw werkomgeving. Je kunt tijdens de training dan ook oefenmateriaal uit je eigen werksituatie inbrengen. De trainer geeft direct feedback op je teksten en heeft daarbij oog voor jouw specifieke leerdoelen op basis van je intake. In de groep worden ervaringen, correct geschreven brieven en heldere e-mails uitgewisseld. Tijdens de training gebruik je speciaal voor deze training ontwikkeld studiemateriaal. Dit materiaal is zeer helder en praktijkgericht van opzet met handige checklists, tips en tools die je in je dagelijkse praktijk zeker gebruikt.
8,5
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Locatie- en arrangementskosten
Boertien Vergouwen Overduin regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 excl. btw) per dag of € 10,- (excl. btw) per avond.
Reprorechten en hand-outs
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Btw
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.