Training
2 dagen
Dag
Training
2 dagen
Dag
Wordt er in je organisatie lean gewerkt en wil jij je daar extra in verdiepen? Wil je ervoor zorgen dat er niet alleen bij de introductie van lean werken naar verbeteringen wordt gekeken, maar dat verbeteren een routine wordt? Dan is dit de training voor jou. Je gaat kort in op de principes van lean en oefent vooral met het toepassen ervan. Je zorgt ervoor dat je medewerkers steeds oog houden voor wat er beter kan, zodat de samenwerking verbetert en doelen sneller worden behaald.
Voor iedere manager die leiding geeft in een lean omgeving. Je wilt effectiever leidinggeven en doelgericht bezig zijn met verbeteren.
Om de training goed te laten aansluiten op je leerdoelen geef jij vooraf in een intake aan wat je knelpunten zijn en wat je ontwikkelvraag is. Dit neemt de trainer mee en hij komt hier tijdens de bijeenkomsten op terug, bijvoorbeeld tijdens de opdrachten en oefeningen. De training is opgebouwd uit een deel theorie en een deel praktijk. Je krijgt inzicht in de principes van lean en gaat dit aan de hand van veel oefeningen toepassen in de praktijk. Je leert de lean ontwikkeling in je organisatie te beïnvloeden en om denkpatronen te veranderen, zodat er echt verandering plaatsvindt. Je organisatie en je team werken zo effectiever en met betere resultaten.
9,0
Je volgt de bijeenkomsten uit dit programma klassikaal op een locatie naar keuze. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Locatie- en arrangementskosten
Boertien Vergouwen Overduin regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 excl. btw) per dag of € 10,- (excl. btw) per avond.
Reprorechten en hand-outs
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Btw
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Training
2 dagen
Dag
Training
2 dagen
Dag